Жіноча маленька сумочка чорного кольору на ланцюжку 22х15х5 см
- Немає в наявності
- Код: 116
348 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская Женская маленькая сумочка
Зверніть увагу на цю модель! Вона лаконічна, стильна, невелика але містка. Ця сумка має однотипний дизайн строгий вигляд і виглядає дорого.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має один основний відділ на блискавці 1 кишені на блискавці |
![]() |
Розмір - 22х15х5 см |
![]() |
Вмістить всі необхідні жіночі приналежності |
![]() |
В комплекті ціпка 125 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — золото |
![]() |
Виробник використовує шкіру PU |
![]() |
Всі строчки рівні |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на магніт і блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 348 ₴









