Класичний чоловічий гаманець сірий baellerry
- Немає в наявності
- Код: 403
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий гаманець ультра тонкий виконаний з поліуретану, рифлений на дотик, легко позбавитися від забруднень. Всередині гаманця два відділи під гроші а так само шість відділень під кредитні картки, та одне фото вікно для документів. Гаманець дуже компактний і легкий дасть можливість носити в будь-якому місці.
Довжина 9 см
Висота 11 см
Товщина 0,4 см
Вага 50 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 50 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Кількість відділень для монет | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Роздрібна упаковка









