Валізу на 4х колесах Bonro Smile (великий) помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 110243
1 460 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий Чемодан виготовлені з полікарбонату, що забезпечує міцність і стійкість. Валіза закривається на блискавку і додатково захищені кодовим замком. Має чотири незалежних поворотних колеса на підшипниках, завдяки чому обертатися на 360 градусів. Всередині валізи підкладка і ремені, що оберігає багаж від ударів і подряпин.
Структура матеріалу – полікарбонат
Кодовий замок,
Внутрішні ремені, що кріплять багаж
Міцна, м'яка підкладка
Висувна ручка дюралюмінієва
Дві додаткові ручки (збоку і зверху)
4 поворотні колеса (розділені на 2 частини)
Бокові ніжки підвищують стійкість валізи і захищають від бруду.
| Великий | |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 31 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 90 л |
| Ширина | 51 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Помаранчевий |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 460 ₴









