Валізу з полікарбонату на колесах Bonro Smile середній Малиновий
- Немає в наявності
- Код: 110238
1 330 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза зроблений з полікарбонату, що гарантує стійкість і міцність 4 незалежні поворотні колеса на підшипниках Кодовий замок Надійні внутрішні ремені, що кріплять багаж Висувна дюралюмінієва ручка + дві додаткові ручки (зверху і збоку) М'яка підкладка Легка вага
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 68 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 46 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1-2 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 330 ₴







