Валізу на колесах Bonro Style великий чорно-червоний
- Немає в наявності
- Код: 102487
1 340 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний валізу Bonro Style зроблений з матеріалу Cordura 600 D Посилений замок-блискавка Металевий стрижень Внутрішні ремені, що кріплять багаж Дворівнева висувна ручка з компасом 2 кишені спереду + місце для підпису валізи Кодовий замок Зручні ручки для транспортування (пластик + метал)
Корпус оснащений 5 колесами Шифровой замок Укріплені кути Внутрішні ремені, що кріплять багаж Дві ручки для зручності транспортування Кишені Внутрішня перегородка.
Великий чемодан XL
Висота x Ширина x Глибина: 76x52x24
Вага - 3,7 кг
Специфікація:
- Матеріал: Cordura 8000D
- Підкладка: поліестер 275D
- Кишені
- Внутрішня перегородка
- Автоматичні бічні ручки
- Автоматична висувна ручка з компасом
- Каучукові Колеса
- Укріплені кути
- Шифровой замок
- Внутрішні ремені, що кріплять багаж
- Розширення 5 см
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 76 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 52 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bonro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 340 ₴








