Маленький валізу на колесах ручна поклажа Темно-синій
- Немає в наявності
- Код: 102469
540 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза виготовлена з міцного матеріалу Cordura 600D стійкого до пошкоджень промокання і стирання. Корпус оснащений 5 незалежними один від одного колесами, що виключає знос валізи. Має висувну ручку, дві зручні ручки для рук, що дозволяють зручно переносити валізу, кодовий замок.
Матеріал: Cordura 600D
Кодовий замок – забезпечує безпеку
Укріплені кути
Внутрішні ремені, що кріплять багаж
Сучасна дюралюмінієва висувна ручка
Дві додаткові ручки (збоку і зверху)
Корпус оснащений 5 колесами
Висота 57 см
Ширина 39 см
Глибина 23 см
Вага 2,3 кг
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 39 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Наявність коліс | з колесами |
| Стан | Нове |
- Ціна: 540 ₴









