Брендовий, молодіжний рюкзак, чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 377
1 026 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Стильний , легкий, брендовий рюкзак. Дана модель неординарна і відрізняється від багатьох звичайних рюкзаків. Зроблений з м'якої шкіри PU з внутрішньою підкладкою. Вмістить всі необхідні жіночі повсякденні речі та аксесуари, а так само дозволить мати необхідні дрібниці під рукою. Привертає увагу своїм дизайном та якістю прошивки. Своєю колірною гамою ,буде яскраво і красиво виглядати з будь-яким Вашому стилем. Усередині одне основне відділення, достатньо велике. Закривається на блискавку, має регульовані лямки і щільне дно. Такий рюкзак відмінно підійде для будь-якого повсякденного використання. Сумісний з форматом А4 і А5.
Висота 29 см
Довжина 30 см
Дно 13 см
Вага 265 грам
Даний товар є копією люкс якості
Більше тут товару lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 11.4 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | основний |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Регулювання розміру |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 026 ₴









