Клатч жіночий гаманець на кнопці, фіолетовий
- Немає в наявності
- Код: 111
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч-гаманець-органайзер. Компактний, але досить місткий. Зроблений з штучної шкіри,легкий і приємний на дотик.Ідея даного кошелика в тому, що можна розмістити ваші грошові кошти з двох сторін. З одного боку закривається на блискавку,дозволить розмістити купюри або ж мобільний телефон.З іншого боку закривається на кнопку,тут є 6 відділів для кредитних карт і 1 основний відділ для купюр.Зручно використовувати як клатч або гаманець.
Довжина 19 см
Висота 10 см
Товщина 1 см
Довжина 19 см
Висота 10 см
Товщина 1 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | нубук |
- Ціна: 342 ₴




