Жіночий рюкзак Love водовідштовхувальне просочення 31х24х9 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 3909-1
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак love. Зроблений із якісного нейлону. Якісно прошитий, м'який і гладкий на дотик. Написи Love прошиті міцним матеріалом. Відмінний варіант для прогулянок. Підійде будь-якій віковій категорії. Всередині основний великий відділ та кишеню для дрібних речей. Закривається на блискавку. З лицьового боку кишеню на блискавці], а також бічні кишені. Регульовані лямки. Фурнітура срібло.
Висота 31 см
Довжина 24 см
Дно 9 см
Вага 260 грамм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 9 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 24 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Вага | 260 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 513 ₴





