Маленька біла сумочка через плече, прикольна сумочка з Ромашкою
- Немає в наявності
- Код: 366
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька, кругла сумка з ромашкою. Відмінно тримає форму, добре прошита і має приємний дизайн. Маленька компактна сумочка повинна бути у будь-якої дівчини в гардеробі. Стане Вашому улюбленим аксесуаром, а так само підійде для дитини або на подарунок. Всередині один основний відділ. Закривається на блискавку. А так само милий аксесуар на сумочці. Регульований ремінь.
Довжина 20 см
Висота 20 см
Дно 7,5 см
ремінь 120 см
Вага 150 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Довжина ручок | 1200 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 513 ₴









