Жіночна велика чорна сумка на плече
- Немає в наявності
- Код: 364
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка, велика, приємна на дотик жіночна сумка. Зроблена з м'якої штучної шкіри PU, своєю структурою схожа на шкіру. Сумка великих розмірів дозволить Вам розмістити всі необхідні повсякденні речі. Практична у використанні. Всередині великий основний відділ, а так само маленький клатч на блискавці під телефон, ключі або документи.
Висота 35 см
Довжина 33 см
Дно 5.5 см
Довжина ручок 28 см
Вага 260 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Тип сумки | Сумка мішок |
- Ціна: 570 ₴








