Темно-сірий жіночий гаманець на блискавці
- Немає в наявності
- Код: 355
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький милий невеликий гаманець зі штучної шкіри, на дотик як нубук. Він закривається на блискавку , всередині розташувалося два відділи під гроші злегка в згорнутому вигляді, а так само 4 відділу під візитки. Дуже компактний, легко носити з собою. Фурнітура золото.
Длина10.5 см
Висота 8.5 см
Товщина 2 см
Вага 65 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 65 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 105 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | нубук |
| Матеріал | нубук |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 342 ₴









