Ніжний місткий жіночий гаманець на кнопці Рожево-блакитний
- Немає в наявності
- Код: 183
684 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Великий місткий жіночий гаманець. Виконаний з шкіри PU, місткий і зручний. Всередині багато відділів для кредитних карток, грошових коштів та іншого іншого. Така чудова модель гаманця підійде для тієї дівчини яка цінує зручність і повинно бути все під рукою. Гаманець має приємний, ніжний дизайн. Закривається з двох різних сторін. З одного боку на кнопку, всередині 11 відділів для кредитних карт, 3 відділи для купюр і 1 фото вікно. З іншого боку на блискавку, всередині 2 основних відділу переділ перегородкою на блискавці для дрібниці. Фурнітура кольору золота.
Длᴎнa: 19.5 ᴄм
Шᴎpᴎнa: 10 ᴄм
Τᴏлщᴎнa: 3.9 ᴄᴍ
Вага: 173 гρaᴍᴍ
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 175 г |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 684 ₴









