Жіночий гаманець на блискавці 19х9.5х2.5 см Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 337
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий жіночий гаманець на блискавці. Дуже м'який і приємний на дотик. Поміститься в будь-яку дамську сумочку та має витончений вигляд в руці. Усередині гаманця ви знайдете 5 відділів для купюр, що досить містке і для мобільного телефона, 8 відділів для кредитних карток і 1 відділ на блискавці.Фурнітура золото.
Довжина 19 см
Висота 9,5 см
Товщина 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 140 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 285 ₴








