Міський невеликий сірий рюкзак з візерунком "it's mine"
- Немає в наявності
- Код: 333
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий рюкзак «it's mine». Молодіжний міський дизайн, зроблений з якісної шкіри PU. Зручна, практична модель, відмінно буде виглядати на маленьких дівчаток і дівчат постарше. Всередині є один основний відділ, а так само дві кишені для дрібних речей, один на блискавці та один простий. Закривається на блискавку. З лицьового боку по довжині рюкзака є ще один відділ на блискавці. Лямки регулюються.
Висота 29 см
Довжина 21 см
Товщина 12 см
Вага 210 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 220 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Об`єм | 7.1 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 20.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Регулювання розміру |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴








