Велика, повсякденна жіноча сумка рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 327
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка. Дизайн сумки досить стриманий, бо дозволить поєднувати з собою будь-який тип одягу. Зручна і містка сумочка з якісної шкіри PU. Міцні, досить довгі ручки. Закривається на блискавку. Всередині один великий основний відділ, а так само два маленьких відділу для телефону або інших дрібниць, і кишенька на блискавці. Сумка зручна, її розміри дозволять вам розмістити нетбук, формат А4, книгу, пляшку з водою і інші речі.
Довжина 40 см
Висота 30,5 см
Товщина: 7 см
Вага 245 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Відділення | 4 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
- Ціна: 570 ₴






