Жіноча маленька темно-коричнева сумка через плече шкіра PU
- Немає в наявності
- Код: 322
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже зручна жіноча сумочка-мішечок з шкір заступника. Практична, невелика сумка дозволить розмістити необхідні повсякденні дрібниці у вас під рукою. Ці сумки завжди в моді, так як практична сумка, повинна бути у кожної дівчини в гардеробі. Всередині є основною відділ на блискавці і маленький потайну кишеню. Ремінець від сумки можна регулювати за вашим бажанням. Фурнітура срібло.
Довжина 24 см
Висота 19,5 см
Товщина 2 см
Ремінь 125 см
Вага 160 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 342 ₴









