Жіноча маленька жіноча сумка через плече/на плечі зелена модель 2017 року
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 309
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумочка через плече. Стане улюбленим аксесуаром вашого повсякденного гардероба. Підійде будь-якої вікової категорії. Сумка має одне основне відділення на магнітній кнопці, а так само знімний регульований плечовий ремінь довжини. Маленька, зручна сумка нагоді вам, щоб носити найнеобхідніше.
Довжина 17 см
Висота 15 см
Товщина 7,5 см
Вага 265 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Кнопка, запонки |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 627 ₴









