Жіночий жовтий маленький лаковий гаманець на блискавці
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 233
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький милий лаковий гаманець. Закривається на блискавку. Всередині розташований 1 відділ на блискавці,4 маленьких відділу для купюр злегка скрученом вигляді або візиток. Дуже компактний, зручно носити з собою в сумці якого розміру. Фурнітура золото.
Довжина 14,5 см
Висота 8 см
Товщина 2,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 85 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 145 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Матеріал | Лакова |
- Ціна: 285 ₴









