Жіночий м'який гаманець на блискавці чорний колір модель 2017 року
- Немає в наявності
- Код: 300
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний гаманець з 3D ефектом. Виконаний з шкіри PU c обробкою з поліуретану м'який, рифлений на дотик, гармонійно доповнить ваш образ. Закривається на блискавку, має ремінець на руку, буде дуже зручний у використанні. Фурнітура кольору срібла. Всередині гаманця три відділення для грошей, один відділ для дріб'язку на замку або документів, вісім кредитних карт і два додаткових відділу.
Характеристика:
Матеріал : м'яка шкіра PU
3 відділу під гроші
1 відділ на замку
8 кредитних карт
2 додаткових відділу
Довжина 19 см
Висота 10 см
Товщина 2,5 см
Вага 180 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 180 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Брелок, ремінь |
- Ціна: 855 ₴









