Жіночий маленький гаманець на блискавці тиснений бірюзовий
- Немає в наявності
- Код: 299
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький милий невеликий гаманець з м'якої шкіри PU хорошої якості. Він закривається на блискавку всередині розташувалося два відділи під гроші злегка в згорнутому вигляді, а так само 6 відділів під візитки. Дуже компактний, легко носити з собою.
Довжина 10 см
Висота 11 см
Товщина 20
Вага 80 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Вага | 80 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 110 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, Блискавка |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 399 ₴









