Клатч жіночий гаманець на блискавці зелений Forever Young
- Немає в наявності
- Код: 293
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Классический кошелек клатч на одной молнии. Имеет 3 основных отдела, 2 отделения под купюры, одно из них для мелочи, 6 отделений для карточек. Фурнитура цвета золота. Можно использовать как кошелек, а так же на руке с помощью ремешка. Спереди имеет надпись Forever Young
Вес 100 грамм
Ширина 16 см
Высота 9 см
Толщина 2,5 см
Інші кольори тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forever Young |
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Довжина | 160 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
- Ціна: 228 ₴









