Жіночий рюкзак текстиль принт париж
- Немає в наявності
- Код: 266
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий невеликий рюкзак для повсякденного носіння. Текстиль придатний для стерильної машини. Одне основне відділення на блискавці і відділ всередині.
Так само зовнішній кишеню і бічні відділи, регульовані лямки.
Висота 29 см
Ширина 21 см
Ширина дна 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Верхній, Бічні |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Вентиляція спини, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстіль |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 342 ₴









