Сумка на колесах Маленька L (43л) червона (49*28*30) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 256
470 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний товар відправляється тільки по передоплаті!
Дорожня сумка на колесах підійде для сучасних і мобільних людей.
Сумка складається з місткого відділення на застібці-блискавці, і зовнішнього кишені попереду.
- ергономічна верхня ручка для перенесення і зручного хвату;
- Сумка має 1 основних відділень на блискавці;
- 1 додатковий кишеню на блискавці для зберігання особистих речей і аксесуарів ;
- Двотрубна висувна ручка з кнопкою фіксації висоти;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід);
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий
Розмір:
Довжина 49 см
Ширина 28 см
Висота 30 см
Вага: 1,650 кг.
Об'єм: 43 л.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.65 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 49 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 28 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 470 ₴









