Сумка на колесах Велика XL (75л) червона (66*33*34) валізу дорожня сумка валіза на колесах
- Немає в наявності
- Код: 256
790 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Данный товар отправляется только по предоплате!
Дорожная сумка на колесах подойдет для современных и мобильных людей.
Сумка состоит из вместительного отделения на застежке-молнии, и наружного кармана впереди.
- эргономичная верхняя ручка, для переноски и удобного захвата;
- Cумка имеет 1 основных отделений на молнии;
- 1 додатковий кишеню на блискавці для зберігання особистих речей і аксесуарів ;
- Двотрубна висувна ручка з кнопкою фіксації висоти;
- 2 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід);
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий
Розмір:
Довжина 66 см
Ширина 33 см
Висота 34 см
Вага: 2,050 кг.
Об'єм: 75 л.
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 66 см |
| Об`єм | 75 л |
| Ширина | 33 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Сумісний з форматом А4, Водонепроникний кишеню, Жорсткий каркас |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | вологовідштовхувальним 600D |
- Ціна: 790 ₴









