Жіночий Бірюзовий м'який гаманець
- Немає в наявності
- Код: 045
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Довжина | 175 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴










