Жіноча маленька фіолетова сумка через плече/ на плечі новинка 2017 року
- Немає в наявності
- Код: 242
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумочка від китайського бренду. Виконана з штучної шкіри на основі поліуретану. Закривається на клапан на магнітній застібці. Всередині: одне відділення кишеню на блискавці, і карман біля клапана. Довгий наплічний ремінь з металевою ланцюжком для комфортного носіння аксесуара.
Матеріал: PU Leather
Кількість відділів: 1 Великий, і 2 невеликих відділу
Ремінь не знімний 112 см
Довжина 20 см
Висота 14 см
Дно 7 см
Вага 250 грам
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 627 ₴









