Жіночий місткий рюкзак чорний з 3D ефектом
- Немає в наявності
- Код: 240
684 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак виготовлений з якісної штучної шкіри PU (за способом обробки гладка і рифлена). Має одне основне відділення з кишеньками всередині, основний відділ на шнурку і закривається на кнопку-магніт, і має невеликі прикраса по всій ширині у вигляді каменів. Для зручності в рюкзаку передбачена зверху невелика ручка, і плечові лямки. Відмінний варіант для повсякденного використання або прогулянок по місту.
Довжина 28 см
Ширина 27 см
Ширина дна 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Верхній |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 684 ₴









