Жіночий м'який, ніжний гаманець love to you ,Зелений
- Немає в наявності
- Код: 045
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

М'який, приємний на дотик як зовні так і всередині, практичний модний,легкий:
відмінний подарунок для вас або друзів.
3 паперових відділення 7 карток
Довжина 17.5 см
Висота 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Кількість відділень для монет | 0 |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 399 ₴







