Жіночий повсякденний міні-рюкзак рожевого кольору 20х18х8 см
- Готово до відправки
- Код: 227
314 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький, але місткий рюкзак. Одне основне відділення,зовні кишеньку, шлейки регулюються по довжині, рюкзачок можна повісити, чудово підійде для вас і для маленької принцеси.
Матеріал шкіра PU.
Довжина 18 см
Висота 20 см
Ширина 12 см
Ремінь 135 см
вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 2 л |
| Матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 8 см |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Вага | 150 г |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 314 ₴




