Жіночий гаманець на кнопці Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 072
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Милий компактний гаманець на кнопці, всередині 2 відділення під купюри
6 кредитних карт і прозорий відділ,м'який)
довжина 10 см
висота 11 см
Кольори в асортименті
6 кредитних карт і прозорий відділ,м'який)
довжина 10 см
висота 11 см
Кольори в асортименті
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 г |
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Клямка, Кліпси, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 285 ₴









