Маленька сумочка чорна PU
- Немає в наявності
- Код: 226
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика Сумка з шкіри PU
Відмінно доповнить ваш образ, чудово підійде для всіх необхідних речей для сучасної леді.
Сумка закривається на блискавку одне велике відділення,всередині маленький кишеню на замочку. Попереду зовнішній кишеню на блискавці глибокий і місткий.
Матеріал: штучна шкіра PU
Ремінь 125 см
Довжина 19,5 см
Висота 20 см
Товщина 3,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Відділення | 3 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 399 ₴








