Жіноча невелика повсякденна сумка темно-коричнева (2)
- Немає в наявності
- Код: 008
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіра PU
Маленька сумочка,що дозволяє вмістити все необхідне легка,зручна,сучасна.
3 відділи: великий (всередині кишеню під телефон,дрібниця) бічна застібка всі кишеньки на блискавці, сумка трохи менше формату А4.
довжина 23,5 см
висота 24,5 см
ремінь 120 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Відділення | 3 |
- Ціна: 456 ₴







