Рюкзак Чорний з 3D ефект шкіра PU
- Немає в наявності
- Код: 222
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивний, стильний жіночий рюкзак.
Акуратний, місткий, красивий, практичний і зручний. Дана модель рюкзака розроблена спеціально для комфортного користування в повсякденний день, так само підкреслить вашу оригінальність.
Матеріал шкіра PU
Глибина 13 см
Висота 28 см
Ширина 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Водонепроникна тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 21 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 570 ₴



