Маленька сумка в квіточку
- Немає в наявності
- Код: 223
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька акуратна сумочка, з гарного матеріалу (поліуретан) красивий принт квіточки. Тверда, тримає форму порожній, одне основне відділення на магнітної засувки.
Ремінь 120 см
Висота 16 см
Ширина 19 см
Дно 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | принт |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 399 ₴



