Маленька рожева сумка через плече
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 217
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Блискавка |
- Ціна: 456 ₴








