Жіноча середня сумка кольору кави,коричнева
- Немає в наявності
- Код: 113
855 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская сумка, для повседневного использования отлично подойдет для современных леди. Будет дополнением к вашему образу. Сумка довольно вместительная для своих размеров, в нее можно вместить все необходимое (планшет телефон, документы кошелек и тд) Ее можно носить как в руке с помощью ручки для ношение так и на плече или через плече с помощью ремня. Цвета в ассортименте можно выбрать цвет который вам по душе!
МАТЕРИАЛ: PU-кожа
МАТЕРИАЛ ПОДКЛАДКИ: Темная ткань
ФУРНИТУРА: Золото
Сумка закривається на блискавку; усередині сумки одне велике відділення, кишеня на блискавці й два невеликих кишені для мобільного телефону, ключів
РОЗМІР: Довжина - 25 см; Висота - 23 см; Ширина основи - 12 см; Висота ручок - 6 см; Ремінь (регулюється) - 115 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 855 ₴









