Невелика сумка ніжно рожевого кольору
- Немає в наявності
- Код: 210
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал – шкіра PU Сумка тримає форму навіть порожній.
Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення і маленький кишеню на блискавці, кишеню і під телефон. Внутрішня частина обшита підкладкової тканиною нейлон.
В комплекті плечовий ремінь, знімний, регульованої довжини.
Довжина ременя 120 см
висота сумки - 19 см,
довжина - 23 см,
дно – 9 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | корона, форнитура |
- Ціна: 570 ₴







