Біла середня сумочка з короною
- Немає в наявності
- Код: 209
627 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арт 209
Матеріал - поліуретан. Сумка тримає форму навіть порожній.
Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення і маленький кишеню на блискавці. Внутрішня частина обшита підкладкової тканиною нейлон. Невелика прикраса у вигляді корони
Колір фурнітури - золотий. В комплекті плечовий ремінь, знімний, регульованої довжини.
Довжина ременя 125 см
висота сумки - 18 см,
довжина - 22 см,
дно – 11 див.
Матеріал - поліуретан. Сумка тримає форму навіть порожній.
Закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення і маленький кишеню на блискавці. Внутрішня частина обшита підкладкової тканиною нейлон. Невелика прикраса у вигляді корони
Колір фурнітури - золотий. В комплекті плечовий ремінь, знімний, регульованої довжини.
Довжина ременя 125 см
висота сумки - 18 см,
довжина - 22 см,
дно – 11 див.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Матеріал | полиуретан |
| Оздоблення та прикраси | корона, форнитура |
- Ціна: 627 ₴







