Жіночий гаманець на блискавці синій
- Немає в наявності
- Код: 185
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний повсякденний гаманець середньої жорсткості, дуже якісний матеріал.
Всередині 2 відділу для грошей, можна покласти телефон, 12 карт 1 відділ на змійці під дрібниця.
Матеріал: PU шкіра
Підкладка Матеріал: Поліестер
Висота 9 см
Ширина 3 см
Довжина: 19 см
Вага: 160 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴








