Гаманець на кнопках темно-синій
- Немає в наявності
- Код: 107
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гаманець на 4х кнопочках для любительок візитниць,тут будуть всі ваші візитки)
4 відділення під гроші 1 закривається на замочку,що зручно не потрібно кожен раз відкривати повністю гаманець.
20 відділів під візитки 2 з них фотоокна.
Красивий і сучасний. 20*11
4 відділення під гроші 1 закривається на замочку,що зручно не потрібно кожен раз відкривати повністю гаманець.
20 відділів під візитки 2 з них фотоокна.
Красивий і сучасний. 20*11
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 200 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Оздоблення та прикраси | бантик |
- Ціна: 342 ₴






