Жіночий гаманець-напульсник коричневий
- Немає в наявності
- Код: 159
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
гаманець напульсник закривається на блискавку хорошої якості.
2 відділу під гроші
1 відділ під гроші на замку
6 відділів для карт.
2 додаткових відділу.
+ Ремінь на руку.
21*11 см
2 відділу під гроші
1 відділ під гроші на замку
6 відділів для карт.
2 додаткових відділу.
+ Ремінь на руку.
21*11 см
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 513 ₴


