Жіночий гаманець-клатч на блискавці Зелений
- Немає в наявності
- Код: 159
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець-клатч на блискавці
Всередині 2 відділу під гроші ,1 відділ під гроші на замку,6 відділів для карт,2 додаткових відділу.У комплекті йде ремінь на руку.
Розміри:
21*11 см
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 210 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | ремінь |
| Тип | гаманець-клатч |
- Ціна: 513 ₴









