Дорожня сумка темно-Бордова (2) шкіра PU товста (54*31*29)
- Немає в наявності
- Код: 158
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка:
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 140 см
Довжина 54
Висота 31
Ширина 29
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 140 см
Довжина 54
Висота 31
Ширина 29
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Бордовий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 29 см |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 1 140 ₴









