Жіночий синій гаманець з короною
- Немає в наявності
- Код: 136
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
якісний відмінний гаманець з короною на змійці.
4 відділу під купюри
1 відділ на блискавці під дрібниця
8 карт
Довжина 19 см
Висота 10 см
Ширина 2.5 см
4 відділу під купюри
1 відділ на блискавці під дрібниця
8 карт
Довжина 19 см
Висота 10 см
Ширина 2.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 456 ₴



