Місткий жіночий гаманець на блискавці, синього кольору
- Немає в наявності
- Код: 126
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий жіночий гаманець.
Всередині 4 відділу під гроші (можна покласти телефон 5 дюймів)
Ремінець на руку.
6 кредитних карт.
1 відділ для дріб'язку на замочку.
стиль: Модний
стать: Жінки
Тип застібки : Блискавка
Матеріал : PU шкіра
Розмір: 19*10*2.5 см
Всередині 4 відділу під гроші (можна покласти телефон 5 дюймів)
Ремінець на руку.
6 кредитних карт.
1 відділ для дріб'язку на замочку.
стиль: Модний
стать: Жінки
Тип застібки : Блискавка
Матеріал : PU шкіра
Розмір: 19*10*2.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Замок |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









