Жіноча сумка високої якості бордо
- Немає в наявності
- Код: 0100
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна і дуже зручна жіноча сумка, привабливий дизайн і практична. Сумку можна носити як в руці, так і на плечі,через плечі. Ідеальний варіант для повсякденного образу.Матеріал шкіра PU м'яка і бархатиста на дотик містка.основний відділ на блискавці всередині кишеня на блискавці і 2 кишеньки під телефон,ключі.зовні кишеня на блискавці. Сумка на 4-х ніжках.
Брелок натуральний кролик.
Ручки 18 см
Довжина 33 см
Висота 22 см
Дно 11,5 см
Ремінь в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 1 197 ₴







