Сумка коричнева через плечі
- Немає в наявності
- Код: 025
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
один відділ
довжина 19 см
висота 14 см
дно 4 см
довжина 19 см
висота 14 см
дно 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 4 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 228 ₴
