Жіночий м'який гаманець рожевого кольору з обробкою під нубук
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 118
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Вінтажний ,жіночий гаманець. Приємний і м'який на дотик. Практична модель. Відмінний повсякденний жіночий аксесуар, вмістить все необхідне і легко поміститься у Вашій сумочці. Всередині 2 основних відділення для купюр, 12 відділів для кредитних карток і 1 фото вікно. Закривається на кнопку. Всередині зроблений з якісної шкіри PU.
Довжина 18 см
Висота 9 см
Довжина 18 см
Висота 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 80 г |
| Довжина | 180 мм |
| Застібка | Клямка, Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 342 ₴









