Чоловічий слінг сумка на грудях у козжамі 29х17х5 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: 0.179
406 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча слінг-сумка через груди – це стильний та функціональний аксесуар для повсякденного використання. Має сучасний ергономічний дизайн, що забезпечує комфорт при носінні. документи.
Усередині одного з основних відділень є додаткова невелика кишеня, яка ідеально підходить для дрібниць, які потрібно завжди мати під рукою. Сумка виконана із міцного матеріалу, стійкого до зношування, що гарантує довговічність.
Регульований ремінець дозволяє адаптувати сумку під ваші потреби, а компактний розмір робить її ідеальним вибором для прогулянок, подорожей чи повсякденного використання у місті.
Розмір: 29х17х5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 406 ₴




